+420777736635

Finanční nezávislost a svoboda je nedílnou součástí života...

Petr Stibůrek

Je to nekonečný koloběh, bohatí lidé bohatnou a chudí chudnou. Ukážeme vám proč tomu tak je a jak proniknout mezi bohaté lidi, kterým se daří, jak v dobrých tak i horších časech.
Vypadá to jako složitý problém, ale vlastně je to dost prosté. Stačí se podívat, ponořit se do toho kam investují bohatí lidé. 

Většina z nás ukládá svoje peníze do banky, různých fondů, státem podporovaných spoření nebo třeba akcií. Ale dělají to i tak bohatí.?
Ne tak docela, ale kam si tedy ukládají finance?
Ze všech stran slyšíme, investuj do cenných papírů. Cenné papíry mohou být dobrá investice, ale nelze do nich ukládat všechno. To bohatí lidé vědí a navíc znají něco co většina lidí nezná. Pravidlo třetin. Respektováním tohoto jednoduchého pravidla své investice skutečně zhodnotíme. Prozradíme vám, co se nedozvíte v bance, nenaučíte ve škole, neupozorní vás na to stát, a neřekne vám to váš finanční poradce. Skutečnou pravdu o penězích.

Pravidlo tří... pravidlo, kterým se po staletí řídí bohatí lidé. Časy se mění, pravidlo tří zůstává...      Díky pravidlu tří třetin se Bohatým daří vždy...

Peníze ponechané v bance nebo doma pod polštářem neustále ztrácí na hodnotě. Co přestat neúčelně spořit a místo toho začít efektivně investovat? A lze to dělat bezpečně a s pravidelným výnosem?  Předvedeme Vám, jak v praxi funguje tisíci lety prověřené investiční pravidlo. Nenechávejte své peníze ztrácet na hodnotě – nechte je, ať pracují za Vás. Na rozdíl od Vás se totiž nikdy neunaví.

  • Nadčasové a spolehlivé investiční pravidlo v praxi

  • Tisíci lety prověřený lék na výkyvy trhů

  • Inteligentní dopravní prostředek na investiční horské dráze

  • Spolupráce on-line i na osobním setkání

Život v rovnováze

Martina Šuhajová

Pracuji v oblasti preventivní péče o zdraví. Dokážu zjistit, jak člověk poslední měsíce žil, co jedl, co mu v těle chybí a vrátit chybějící živiny zpět. Po dalších čtyřech měsících znovu zjistit, zda a jak to zafungovalo, a jestli je tělo již ochráněno proti civilizačním nemocem.

Pomáhám s posílením imunity, zlepšením fyzické kondice, s hubnutím, zvýšením psychické a mentální odolnosti, zmírněním bolesti kloubů, zad, migrén. 
Poradím se zlepšením sportovního nebo pracovního výkonu, s urychlením regenerace a rekonvalescence, s předcházením úrazům, zraněním, jak snížit nemocnost a absenci v práci. 
Jsem empatická, klientovi naslouchám, mám o něj opravdový zájem, díky čemuž přesně identifikuji jeho skutečnou potřebu a na základě toho doporučím péči přesně na míru. 
Zakládám si na dlouhodobém vztahu s klientem, založeném na vzájemné důvěře, otevřeném dialogu a respektu.  

Jsem průvodkyně na cestě k Vaší životní rovnováze. Mým cílem je, abyste byli zdraví, cítili se duševně a tělesně v dobré kondici a Váš život byl v rovnováze...

O tématiku se zajímám, prohlubuji svoje znalosti, poskytuji ověřené informace a jsem sama sobě klientem. Mám 16-ti leté zkušenosti s péčí o zákazníky a klienty.  Jsem certifikovaná osobní trenérka a výživová poradkyně 

  • Provádím luxusní relaxační péči s čistými esenciálními oleji

  • Praktikuji metodu Access Bars, která pomáhá usnadnit změny ve všech oblastech života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.